#Autószerelő | SDS Autó - Gumi- és Autószerviz

#Autószerelőt keresünk szervizünkbe:SDS Autó

  • ha szeret új dolgokat tanulni,
  • tud pontosan, gyorsan elvégezni egy feladatot,
  • képes észrevenni, és el is végezni a munkát,
  • és egy barátságos munkahelyen szeretne dolgozni,

várjuk a jelentkezését!elegedett szerelo 500

Az SDS Autó már 20 éve szolgálja az autósokat. Szervizünk Opel gyorsszerviz, gumi- és autószerviz. Főként személygépkocsik garancia időn túli szervizelését, javítását végezzük.

KwikFit2017 január óta a Kwik Fit Gumi- és Autószerviz Hálózat tagja vagyunk.
(A Kwik Fit: 40 év tapasztalata, több mint 1000 szerviz Európában, jelenleg 10 szerviz Magyarországon.)

Budapesti, XV. kerületi szervizünkbe keresünk #autószerelő munkatársat.

Elvárások: szakirányú végzettség, B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:
- gumijavító képesítés,
- F-gáz vizsga,

- hegesztő képesítés,
- diagnosztikai műszerek használatának ismerete,
- alapvető autóvillamossági ismeretek.

Amit kínálunk:
- kulturált munkakörülmények,
- folyamatos fejlődés,
- szakmai tréningek,
- fix + teljesítménytől függő bér, bónusz.

#Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gumiszerelő
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Munkaidő: főállás

Várjuk a jelentkezését!

- - = = SDS Autó - Gumi- és Autószerviz = = - -

 Utolsó módosítás: 2017.10.26.

Designed by Freepik